Oferta dzierżawy

Zapoznaj się z naszą ofertą dzierżawy rusztowań i szalunków.

Zobacz więcej

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

Siedziba firmy

telka SA
(dawniej TFC3 Polska Sp. z o.o. S.K.A.)

56-400 Oleśnica
Spalice ul. Warszawska 6

NIP: 5272699318
KRS: 0000639842

tel. 71 399 99 99 fax. 71 399 99 98
tel. 71 721 88 88

PON-PT7:00-16:30 | MAGAZYN 7:00-15:00
SOB7:00-12:00

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA SKLEPU

Kamila Obała

kom. 691 742 085
e-mail: kamila@telka.pl

Natalia Hadała

kom. 605 370 333
e-mail: natalia@telka.pl

SPRZEDAŻ ZAGRANICZNA

Adriana Kubot

kom. +48 600 099 992
e-mail: ada@telka.pl

Monika Zdanowicz

kom. +48 734 160 027
e-mail: monika@telka.pl

Olga Bilas

kom. +48 539 546 216
e-mail: olga@telka.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Andrzej Niedworok

kom. 607 300 464
e-mail: andrzej@telka.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Ewelina Lewandowska

kom. 539 546 215
e-mail: ksiegowosc@telka.pl

DZIERŻAWA - Oferty

Paweł Pałys

kom. 602 527 149
e-mail: pawel@telka.pl

DZIERŻAWA - Sprawy formalne

Paulina Szadkowska

kom. 668 285 075
e-mail: paulina@telka.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl